WocaBee přináší na školy revoluci v učení cizích slovíček. Žáci se předbíhají v učení, zlepšují si vědomosti i známky

Motivovat školáky k učení, zaujmout je a udržet jejich pozornost – to jsou každodenní výzvy všech učitelů. Výjimkou nejsou ani jazykáři – „šprtání“ slovíček žáky obvykle nebaví, ale bez slovní zásoby se jazyk jednoduše naučit nedá. Už druhý školní rok je učitelům k dispozici pomůcka, se kterou je zlepšení motivace a jazykových vědomostí u žáků zaručeno. Aplikaci WocaBee na učení cizích slovíček si učitelé můžou přizpůsobit dle svých potřeb a probíraného učiva, průběžně sledovat, jak se žákům daří, a dokonce vytvořit i online písemku, kde výsledky vidíte ihned bez toho, abyste je museli manuálně opravovat. Pro školy i učitele je WocaBee zdarma, žáci se na ni skládají dostupnou sumou již od 25 korun měsíčně.

 

WocaBee je inovativní aplikace zaměřená na zefektivnění učení slovíček a určená pro školy. Funguje pro jakýkoliv cizí jazyk a její používání je pro učitele i žáky velmi jednoduché. Učitel v aplikaci pohodlně vytváří tzv. balíky slovíček, případně frází, které se mají žáci naučit a doma procvičovat. Za procvičování slovíček získávají navíc body, tzv. WocaPoints. Tak můžou v rámci třídy mezi sebou soutěžit. Aplikaci není nutné instalovat, funguje na webu a je dostupná na všech zařízeních (PC, mobil, tablet) s přístupem na internet. Bližší informace o tom, jak se aplikace používá a jaké výhody přináší učitelům i žákům, najdete ve videu

https://www.youtube.com/watch?v=rwxc0HbZS7o.

 

„Nejlepší appka na světě“

WocaBee se na českých školách používá již druhý školní rok. Doteď aplikaci vyzkoušelo už téměř 30 000 žáků1 300 učitelů v České republice i v zahraničí, kteří jí v hodnocení přidělili 5 z 5 hvězdiček. Programátor Michal Ošvát, který je autorem aplikace, říká: „Učitelé nám spontánně píšou, že aplikace způsobila na jejich škole ‚absolutní boom‘, že žáci mezi sebou soutěží v procvičování slovíček ‚jako o život‘ a zlepšují si známky. Od žáků se zase dozvídáme, že WocaBee je ‚nejlepší appka na světě‘ nebo že jsou ‚konečně závislí na něčem dobrém‘.“ Víc referencí od žáků a učitelů naleznete také ve videu.

 

Pro školy zdarma

Vyzkoušejte WocaBee na první měsíc nezávazně a ověřte si výsledky. Stačí na stránce www.wocabee.app zadat objednávku zkušební verze. Pokud se vám WocaBee osvědčí, můžete si aplikaci po uplynutí zkušební verze objednat na delší období. Pro školy i učitele je aplikace zdarma, cena pro žáky je již od 25 Kč s DPH na měsíc pro 1 cizí jazyk. Obvykle se na aplikaci skládají žáci, přičemž objednávka může být uhrazena bankovním převodem anebo kartou. Objednávku může v případě zájmu uhradit i škola. V aplikaci kromě toho probíhají i pravidelné soutěže o hodnotné ceny pro žáky i učitele, díky čemuž je učení s WocaBee ještě zajímavější.

Motivujte své žáky k učení jazyka zábavnou formou i vy! Objednávku zkušební verze můžete zadat ZDE.